Princ Louis dojal momentem se sestřičkou Charlotte.

Princ Louis dojal momentem se sestřičkou Charlotte. Profimedia.cz

Gentleman už od útlého věku! Princ Louis dojal roztomilým gestem při tradiční vánoční procházce s rodinou

Princ s princeznou z Walesu vzali své ratolesti na Boží hod na tradiční procházku po Sandringhamu, aby se pozdravily s fanoušky královské rodiny. Už dopředu bylo jasné, že hvězdou akce bude nejmladší princ Louis (4), ale že až takhle dojme přítomné a následně celý svět, možná nikdo nečekal.

Před mší v kostele St Mary Magdalene Church se welští, včetně starších dětí George (9) a Charlotte (7), vítali s přítomnými. Právě tam někdo věnoval čtyřletému Louisovi květinu. Chlapec neváhal, doběhl rodinu a květinu předal sestře Charlotte.

Moment, kdy Louis běží předat květinu sestře, najdete ve 2:45.

Sladký moment byl zveřejněn na youtubovém kanálu Omar´s Travels a mimo jiné je slyšet, jak princ na sestru volá „Charlotte!“ a jak se davem ozývá rozněžněné „Aaach!“, když přítomným došlo, o co princátku jde.

Synek si vysloužil od otce Williama (40) pohlazení po hlavě, zjevně ho ale zmátla reakce přítomných. Gesto mu nejspíš přišlo samozřejmé, a ještě asi nemůže chápat, že by někoho mohlo dojmout.

Tůdle, mámo! Rozdováděný princ Louis opět odrovnal Brity, usměrnil ho až děda Charles

Ačkoliv na akcích občas působí jako raubíř, je vidět, že má Louis už odmalička správnou výchovu. Davy ho navíc milují, a ani on se na veřejnosti nestydí. S příchozími se klidně dá do řeči nebo si s nimi ochotně potřese rukou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků