Rihanna už vystřídala spoustu účesů a barev vlasů.

Rihanna už vystřídala spoustu účesů a barev vlasů. Profimedia.cz

Tak šel čas s Rihannou: Všechny tyhle bláznivé vlasové kreace už měla na hlavě

Ve světě šoubyznysu neexistuje snad nikdo, kdo by střídal účesy, střihy a barvy vlasů tak často jako Rihanna (33). R’n’B diva je známá svou odvahou nejen, co se vlasových kreací týče, ale rovněž v oblékání. Podívejte se, jaké nejvýraznější účesy Rihanna během své šestileté zářivé kariéry už vyzkoušela.

Když se v roce 2005 svět o Rihanně dozvěděl díky vydání jejího debutového alba Music of the Sun a hitu Pon de Replay, byla něžnou vílou, která oslňovala dlouhými a většinou do rovna vyžehlenými hnědými vlasy. Netrvalo dlouho a Rihanna začala v účesech přitvrzovat a v roce 2007 rovněž vyzkoušela, že krátký sestřih je přesně to, v čem je maximálně originální a sexy. Její černý ‚bob‘ seřezaný břitvou se stal v kadeřnictvích jedním z nejoblíbenějších sestřihů.

O rok později Rihanna nadchla svým šmrncovním krátkých sestřihem s patkou přes oko, v té době se opět stříhalo ‚na Rihannu‘. Mezitím však zpěvačka experimentovala mnohokrát, prodlužování vlasů si rovněž hodně oblíbila, a tak u ní obrovské změny ze dne na den nejsou ničím neobvyklým. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout největší vlasové změny ve zpěvaččině kariéře. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků