Lucie Vondráčková stráví Štědrý den bez synů Super.cz

Ježíška stráví bez synů: Letos má kluky u stromku Tomáš Plekanec. Lucie Vondráčková sama s kočkami brečet nebude

Vánoční atmosféru prožívala Lucie Vondráčková (42) letos o něco dříve díky představení Vánoční zázrak, vlastní přípravu ale už vzhledem k tomu moc nestíhala. Když jsme si povídali po letos posledním představení hry Štěstí, v níž účinkuje s Hynkem Čermákem, přiznala, že ještě nemá ani všechny vánoční dárky.

"Ale máme napečeno. Kluci to milují, hrozně je to baví," usmívala se, i když letos nebude mít syny Matyáše a Adama na Štědrý den u sebe, stráví ho u tatínka Tomáše Plekance (40). "Máme to střídání. Ale vždycky jsme slavili Ježíška i Santu. Takže jednou mám Ježíška já a on Santu a jednou je to naopak. Nikdo nikdy o nic nepřijde, což je hezké," vysvětlovala.

Lucie Vondráčková poprvé se svým o 18 let mladším bijcem ve společnosti: Objímání a polibky hned po premiéře

Na Štědrý den nebude sama doma brečet s kočkami. "Máme velkou rodinu, takže budu s rodinou, kamarády a známými. Jak jsem zkoušela, neměla jsem na nikoho čas, tak to musím napravit," svěřila. O tom, zda se do nabitého programu vejde i její přítel Zdeněk Polívka, klasicky mlžila. "To si nechávám pro sebe," uzavřela a popřála všem krásné svátky. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků