Marek Dědík promluvil o StarDance a o svých dětech Super.cz

Tanečník a pyšný táta Marek Dědík: Prozradil nám, v čem jsou jeho synové každý úplně jiný

Oblíbený a talentovaný tanečník Marek Dědík (39) skončil v loňském ročníku StarDance, kde tančil po boku Martiny Viktorie Kopecké (36), na druhém místě. Letos se oblíbená show nekonala a Marek se nemůže dočkat dalšího podzimu. „StarDance mi chybí, bude příští rok, ale letos mi chybí ta parta. Já tam byl už pětkrát a pokaždé jsem potkal nový, zajímavý osobnosti. Možná je to klišé, ale ta rodina StarDance mi chybí,“ svěřil se Marek Super.cz.

Podzim letos nepatří StarDance ale rodině. Třikrát druhý tanečník Marek Dědík se pochlubil manželkou i rozkošnými syny

My jsme si s ním povídali během natáčení další zábavní show, Jukebox Honzy Dědka, kterou vysílá TV Seznam. A Marek jako pyšný otec dvou synů prozradil, že právě hudba je pro jeho rodinu nesmírně důležitá. „Já mám takový voděodolný reprák. Vezmu ho do sprchy nebo do vany a pouštím jim songy různého typu. Ale s Martinou Viktorií jsme tančili na Měla vlasy samou loknu, tak chtějí abych jim pouštěl tohle anebo něco od Suchého a Šlitra.“

Marek Dědík ze StarDance šel do plavek. Pochlubil se manželkou i syny, kteří rostou jako z vody

Právě tanec je to, co oba syny od sebe odlišuje. V tatínkových šlépějích půjde spíš jen jeden z nich. „No já si myslím, že na to je ještě brzo. Ten starší asi ne a ten mladší možná jo. Tam jsou takové náznaky, ale má dva a půl roku, tak to je ještě málo,“ dodal během rozhovoru Marek Dědík. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků