Karlos Terminátor Vémola a Lela

Karlos Terminátor Vémola a Lela Michaela Feuereislová

Ve Vémolandu se konal další opulentní mejdan: Karlos Terminátor Vémola slavil dvojité dětské narozeniny

Skoro to vypadalo, že malý Rocky své první narozeniny neoslaví velkolepě, jak bývá u Vémolových zvykem. Karlos Terminátor Vémola (37) měl vážné zdravotní problémy, tedy malá oslava proběhla přímo na nemocničním lůžku. Nyní to Karlos své rodině náležitě vynahradil.

Troska, která si stěží sama zajde na záchod. Karlos Vémola drsně zhodnotil svůj zdravotní stav

Malá Lili oslavila 3 roky a spolu s ní si užíval dodatečné narozeninové veselí i Rocky. Sourozenci dostali každý svůj úchvatný dort a celá oslava se nesla v duchu Mickey Mouse a Minnie, ostatně stejně jako jejich vánoční výzdoba. „Čas letí… Lily slaví 3. narozeniny a Rocky první rok,“ napsal zápasník, který si v posledních měsících zažívá skutečné peklo.

Po všech peripetiích, kdy se řešila jeho aféra s pornoherečkou Riky Fane, zdravotních problémech, které ho málem stály život a nesmíme zapomenout ani na policejní zásah u Vémoly doma kvůli chovu zvířat ocenil to, že se sešla rodina a snad už i u nich doma nastane klid a mír. „Jsem rád, že jsme mohli všichni slavit společně v poklidu domova,“ pochvaluje si.

Vánoce u českých celebrit: Vémolovi mají na stromku plyšáky, Nikol Leitgeb vsadila na tradici. Který je ten nej?

Lela Vémola (33), která si zakládá na rodině, zmínila, že jsou s Karlosem nejšťastnější rodiče na světě a vyznala svým dětem lásku. „Lili a Rocky, jste naše poklady, milujeme vás. Rodina je to nejvzácnější na světě,“ rozplývala se blondýnka. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků