Margot Robbie s maminkou Sarie Kessler

Margot Robbie s maminkou Sarie Kessler Profimedia.cz

Je vidět, po kom zdědila krásu a široký úsměv: Margot Robbie doprovodila na červený koberec maminka

Ve čtvrtek proběhla v Los Angeles premiéra filmu Babylon a hlavní hvězda snímku Margot Robbie (32) dorazila na červený koberec s půvabnou maminkou Sarie Kessler (65). A hned je jasné, po kom má na Oscara nominovaná herečka tak krásný úsměv.

Fyzioterapeutka Sarie se pyšní velmi mladistvým vzhledem a s dcerou se sladila do černé. Zatímco Margot vynesla model značky Alaia s průstřihy, její maminka o něco umírněnější, ovšem neméně slušivý.

Sarie vychovala Margot a její tři sourozence jako svobodná matka a vždy svou dceru podporovala v jejím snu stát se herečkou. Jsou si také velmi blízké.

7 slavných hereček, jejichž dcery vypadají skoro stejně. Tohle jsou jejich malé i velké klony

Robbie v rozhovoru pro australský Vogue z roku 2019 svěřila, že svou první výplatu za roli utratila za maminku. „Dlužila jsem ti to,“ vzkázala matce, která ji pro magazín zpovídala. „Všechno, co jsem ti dlužila, jsem si pečlivě zapisovala a s každým šekem jsem ti kus dluhu splatila. Ale ten papír jsem si nakonec nechala, bylo skvělé na konci vidět, že jsem splatila všechno,“ dodala herečka.

Historické drama Babylon, v němž se objeví také Brad Pitt, Olivia Wilde nebo Tobey Maguire uvidíte v českých kinech od 19. ledna. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků