U Anety Vignerové ještě nedávno probíhaly málem zásnuby...

U Anety Vignerové ještě nedávno probíhaly málem zásnuby... Michaela Feuereislová

Ještě to bude tvrdý! Aneta Vignerová promluvila o zásnubách s Kolečkem a poslala vzkaz té dotyčné osobě…

Modelka Aneta Vignerová (35) se postupně vzpamatovává z krutého zjištění, že se návrat ke scenáristovi Petru Kolečkovi (38) vůbec nepovedl. Kolečko se před několika měsíci zakoukal do herečky Denisy Nesvačilové (31), ale v jednu chvíli to zjevně „táhl s oběma“.

Ještě před dvěma týdny to vypadalo, že se přitom vrátil k Anetě Vignerové, s níž má syna Jiříčka.

„Srdce dokáže být velkorysé, tak věřím, že tam ještě místo je. Snažíme se. Člověk si říká, že i sám udělal určité chyby. Jsou to věci, které jsou bolavé a potřebuje to čas. Sama nevím, jak to bude. Jsme ve fázi, kdy jsme si řekli, že to zkusíme,“ řekla Super.cz Vignerová.

Kolečko to dál táhne s Nesvačilovou. Je to další zrada, utnula milostný trojúhelník Aneta Vignerová

Jenže Kolečko si zjevně vybral Denisu Nesvačilovou, s níž podle Extra.cz nyní tráví čas a působí spolu jako zamilovaný pár. Vignerová následně na sociální síti vyhlásila stopku milostnému trojúhelníku.

Aneta Vignerová promluvila o nevěře Petra Kolečka: Ještě mě nikdo takhle nezklamal, bolí to, říká otevřeně

„Nechápu ty dva, tam je to zase další zrada. Myslím si, že se tady hrálo na všechny strany a doufám, že trojúhelník je vyřešen,“ má jasno modelka.

A nyní poslala do éteru další vzkaz, který by mohl patřit i Denise Nesvačilové, jež momentálně coby sokyně v lásce vítězí. Podle Vignerové se Kolečko ještě nedávno hodně snažil o to, aby s ní opět tvořil pár. Po rande s Denisou zjevně Anetu žádal o ruku. Z toho by se zatočila hlava i tomu největšímu donchuánovi!

Je to na dobré cestě. Věřím, že zase budeme rodina. Aneta Vignerová i Petr Kolečko se vyjádřili ke svému současnému vztahu

„Abychom trošku byli v obraze, tady proběhly skoro zásnuby a prodávání baráku a kdesi cosi, abychom si vytvořili svoje nové a pevné zázemí, takže jenom chci, aby, kdyby se na to třeba nějaká dotyčná osoba dívala, která si myslím, že se na to dívat bude, tak aby věděla, s kým má co do činění. Ještě to bude tvrdý,“ prohlásila drsně Vignerová. Teď aby Kolečko pořád dokolečka dokola vysvětloval Denise, že takhle to určitě nebylo... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků