Jana Bernášková Super.cz

Od dob Vyprávěj se takřka nezměnila. Půvabná Jana Bernášková na jaře oslaví 42. narozeniny, vidět to ale není

Herečka Jana Bernášková (41) snad umí zastavit čas. Je to již přes 12 let, co se začala na obrazovkách objevovat v seriálu Vyprávěj a od té doby se takřka nezměnila. Role Ivety, kterou v seriálu ztvárnila, pro ni byla osudová, stejně jako celé natáčení.

„Seriál Vyprávěj byla moje největší dobovka. Byl pro mě osudový, protože jsem se na něm seznámila s mým manželem. Klape nám to už 12 let,“ svěřila se herečka na tiskové konferenci nového dobového seriálu Zlatá labuť. S partnerem, režisérem a scenáristou Rudolfem Merknerem, budou brzy patřit mezi jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Jedna krásnější než druhá: Dcera Jany Bernáškové Justýna (16) už ukázala i prvního kluka

„Byla bych velmi opatrná, protože ty vztahy jsou velmi křehké a musím říct, že i po 12 letech se učíme spolu žít a učíme se spolu komunikovat. Myslela jsem si, že prvních 5 let bude těžkých a budeme se poznávat a pak to půjde. Ale to vůbec, jak se vyvíjíme, tak vznikají pořád nové ostny,“ řekla se smíchem půvabná herečka, která je také autorkou bestsellerů.

„Jednu knížku mám s názvem Jak přežít svého muže, tam jsem hodně čerpala ze sebe. A pak knížku Coura, obě jsou bestseller, vypadají, že jsou autobiografické, ale nejsou. Jsou tam situace, které jsem zažila, je to z prostředí showbyznysu a nechávám tam nahlédnout, jak se žije herečce, jak být matkou a jak se vracet do práce. Třetí kniha se píše, ale podle první knížky je filmový scénář a budeme točit film,“ dodala herečka.

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků