Cher se svou milovanou maminkiu Georgií Holt.

Cher se svou milovanou maminkiu Georgií Holt. Profimedia.cz

Cher v slzách: V 96 letech jí zemřela maminka. Byla stejně okouzlující jako samotná zpěvačka

Zpěvačka Cher (76) se podělila o obrovskou ztrátu, kterou momentálně prožívá. Na věčnost odešla její maminka Georgia Holt, o čemž stručně informovala na svém Twitteru, kde ji sledují čtyři miliony lidí. Mnozí z nich zpěvačce hned začali kondolovat.

„Maminka odešla,“ napsala pouze Cher a přidala smutný smajlík. V srpnu její maminka musela být hospitalizována se zápalem plic a musela absolvovat řadu lékařských vyšetření a následnou léčbu, ale tehdy se zpěvačka radovala, že už se jí daří lépe a poděkovala fanouškům za podporu. Zároveň sdílela, že domov je pro její maminku tou nejlepší medicínou.

Cher potvrdila vztah s producentem, který svou slavnou ex podváděl s více ženami: K věkovému rozdílu 40 let měla co říct

Cher měla s maminkou úžasný vztah, který v roce 2013 i zachytily kamery během dokumentu nazvaném Dear Mom, Love Cher. Ten přiblížil život její maminky od dětství v Arkansasu, přes jejích šest manželství až po její pěveckou a hereckou kariéru v Los Angeles a především její nehynoucí podporu kariéry své dcery, která je vnímána jako jedna z nejzářivějších v hudebních dějinách. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků