Tereza Brodská s manželem Herbertem Slavíkem

Tereza Brodská s manželem Herbertem Slavíkem Herminapress

Podívejte se na jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. Tereza Brodská je za manžela vdaná už 28 let

Herečka Tereza Brodská (54) letos oslavila 28 let od svatby s fotografem Herbertem Slavíkem. „S jedním chlapem se takhle dlouho vydržet dá a je to dobré. Já si nemůžu stěžovat, pořád je to cajk,“ řekla Super.cz už loni herečka, která tak se známým fotografem tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu.

Manžel ji doprovodil i na představení a křest její knihy Moje máma Jana Brejchová, kde zachytila příběh herečky Jany Brejchové. Brodská v knize vypráví o spolupráci s filmovými kolegy, kteří byli součástí její profesní kariéry a někdy i osobního života.

Od Slunečné omládla snad o 10 let: Tereza Brodská (54) napsala knihu o své mamince a vypadá skvěle

Knihu Brodská napsala na základě rozhovorů, které spolu s maminkou vedly několik let nad fotografiemi, které mapují úspěšnou filmovou kariéru Brejchové i její soukromý život. Na obrazové části knihy s Terezou Brodskou spolupracoval její manžel.

Tereza Brodská otevřeně promluvila o mamince Janě Brejchové: Už má jen svůj svět a možná je to dobře

Jana Brejchová je hospitalizovaná v léčebně dlouhodobě nemocných s degenerativním onemocněním mozku, Brodská ji pravidelně navštěvuje a prý při prohlížení knihy ožila. „Opravdu si myslím, že jsme jí tou knihu vlili trochu krve do žil, protože už jsme jí samozřejmě s Herbertem předem nosili různé náhledy a maminka byla nadšená,“ řekla Právu Brodská. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků