Bývalka mladého Felixe Slováčka se ukázala v sexy prádélku, ňadra si nechala upravit Super.cz

Čtyřky, nebo pětky? Bývalka mladého Felixe Slováčka se ukázala v sexy prádélku. Ňadra si nechala upravit

Na prahu čtyřicítky nemá problém se odhalovat. Matka mladšího syna Felixe Slováčka juniora, herečka Michaela Zemánková, se může chlubit velmi vnadnou postavou. Když jsme se potkali při focení pro pánský časopis, řešili jsme, zda má velikost ňader číslo čtyři, nebo pět. "Něco mezi. Po kojení jsem si je ale nechala upravit. Žádné implantáty nemám, jen jsme pomohli přírodě," upřesnila.

Míša je žena krev a mlíko, to vyhovuje i jejímu partnerovi, žije s kolegou, hercem Petrem Semerádem, manželé ale stále nejsou. "Teď nejsem úplně na své váze, jsem trochu oplácanější, ale mému muži se to takhle líbí. Nechce doma úplně hubenou holku. Jsem ráda, protože nemusím jít s udržováním figury až na krev," svěřila.

S Felixem Slováčkem mladším pro sebe nebyli dobrými partnery: Teď je jeho ex šťastná s kolegou, svatbu ale odmítá

Fotilo se přímo na jevišti Divadla Radka Brzobohatého, kde Míša učinkuje v představení Padesát odstínů, které je variací na známý erotický román. "A kostýmy máme vlastně hodně podobné," prozradila, že i v divadle ji mohou diváci vidět v podobných sexy outfitech. Podobné kousky má prý i doma, aby potěšila svého partnera, ale i sebe. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků