Prvním hostem nového pořadu Superchat byla Agáta Hanychová. Super.cz Superchat

Agáta otevřeně: Proč jsem se od Soukupa distancovala!

Super.cz představuje nový pořad Superchat, talk show s hvězdnými hosty. Tím prvním je žena, která patří k nejkontroverznějším hvězdám českého šoubyznysu, budí emoce, a i proto články o ní patří k nejčtenějším. Pozvání moderátorky Gabriely Wolfové (43) přijala moderátorka a influencerka Agáta Hanychová (37).

"Vím, že článků o mně bylo hodně. Je pravda, že když jsem měla v minulosti náhodou nějakou rivalku, bylo pro mě měřítko, kolik článků o té dané osobnosti vyšlo u vás na Supru. Měla jsem dokonce takovou svou malou soutěž. Soutěžila jsem třeba s Leošem Marešem, jestli nemá víc článků než já. A neměl," řekla Super.cz se smíchem Agáta Hanychová.

Jaromír Soukup označil Aleše Hámu za slizkého chlapíka. Je to k*kot, zastala se ho Pártlová a další celebrity

Poslední půlrok plní stránky společenských médií především její vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54). A ta některá vyjádření jejího partnera, ale i ta svá, Agáta sklízí drsnou kritiku. "Za některé si můžu sama, za některé můžeme oba. Je to pro mě už tak náročné, že se chci stáhnout z veřejného života. Unavuje mě to," překvapuje Agáta.

"Veřejný život žiju od osmnácti let. Žiju ho opravdu veřejně. A jsem z toho vyčerpaná. Už mi vadí jít po obchoďáku a vidět, že na mě někdo kouká. Představa, že půjdu na večírek, z toho se mi dělá špatně. Kvůli práci jdu, ale už mě to netěší," vysvětluje. "Přijde mi, že už ani nemám co říct. To, že jsem tady, je možná jeden z posledních rozhovorů. Možná za to můžou těhotenské hormony, nevím, ale tak to teď cítím," svěřila se modelka.

Agáta Hanychová reagovala na drsné útoky svého partnera Jaromíra Soukupa na Hámu, Pergnerovou a Sokola

Od názorů partnera se veřejně distancovala

Chladnou Agátu nenechalo vyjádření Jaromíra Soukupa na adresu moderátorů Českého slavíka Ondřeje Sokola, Aleše Hámy a Terezy Pergnerové. Těch se po útocích mediálního magnáta zastala celá řada hvězd šoubyznysu.

"Nebylo mi to jedno. S Jaromírem jsem se o tom bavila, proto jsem se od toho veřejně distancovala. Nesouhlasila jsem s jeho názorem. Jaromírovi jsem to řekla a problém s tím neměl. Konflikt kvůli tomu doma nebyl," dodala Hanychová.

Obula se do Agáty, Lely, Houdové nebo Slovákové, hrozí jí žalobou. Teď si chci podat ezo šmejdy, říká moderátorka

A co dalšího prozradila o vztahu s mediálním magnátem, o svém těhotenství nebo o mamince Veronice Žilkové? To se dozvíte v našem novém pořadu Superchat. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků