Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková TV Nova

Lucie Vondráčková po čase opět před kamerou: Při natáčení kličkovala mezi školou a kroužky synů

Na pracovní příležitosti má Lucie Vondráčková (42) v poslední době štěstí. Po několika letech se vrátila opět na jeviště, za sebou má jednu premiéru a další ji čeká. Vedle toho stihla ještě natočit několik projektů. Objeví se tak mimo jiné v novém seriálu O mě se neboj režiséra Bisera Arichteva.

„S Bisim jsem chtěla pracovat už dlouho. Takže se mi splnilo přání. A výborně to vyšlo i s termíny, protože já neustále kličkuji mezi svými kluky a jejich školou a kroužky a mezi prací v divadle a natáčením. Tedy všechno sedlo ideálně a produkce se na mě nezlobila, když jsem ještě před natáčením musela odvádět kluky do školy. Byli na mě hodní,“ svěřila se zpěvačka a herečka, která si natáčení seriálu, kde se v hlavní roli samoživitelky objevuje Veronika Arichteva, užívala.

Lucie Vondráčková po odhalení vztahu s mladším zápasníkem: Zpěvačka vypadá fantasticky a září jako sluníčko

„Mám takové postavy ráda. Silných ženských osudů je před kamerou na můj vkus stále málo. Tak mám radost za každou, která se objeví na obzoru,“ svěřila se Lucie Vondráčková, která se na place potkala s Václavem Matějovským. „Bisi ví, co chce. Je zvyklý se hercům věnovat a vidí i detaily, které mu nabízíte. Takže pro herce krása. A Vašek Matějovský je úžasnej. Hodně jsme se nasmáli. Má nadhled a tohle je pro něj myslím krásná herecká příležitost,“ dodala Lucie Vondráčková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků