Madonna

Madonna Profimedia.cz

Další provokace: Madonna se napěchovala do těsného korzetu a nechala vyklouznout ňadro

Madonna (64) opět provokuje fanoušky. Po kompletně odhaleném poprsí, kdy bradavky zakryla pouze smajlíky, se nyní předvedla ve smyslném prádle, v němž opět ukázala mnohé.

Krémový korzet, v němž poprsí vyšponovala až k bradě, doplnila síťovanými punčochami, zlatými lodičkami, kožíškem a saténovými rukavicemi. Svůdně se hladila po těle a v posledním záběru videa, o které se podělila na Instagramu, dokonce nechala vyklouznout prsní dvorec z prádla.

Není divu, že jí prsa z korzetu přetékala, bujný dekolt se do něj opravdu téměř nevešel. V poslední době se hojně hovoří o tom, že má Madonna výrazně větší poprsí než v minulosti. Žádné plastiky na těle ani v obličeji popová diva ale nikdy nepřiznala.

A to si fanoušci mysleli, že už ničím nepřekvapí: Madonna ukázala holá ňadra

Kromě poprsí se spekulovalo také o jejím zadečku a stále více vypnutém obličeji. Stejně tak vzbuzuje bouřlivé diskuze její odhalování a lascivní pózy, kterými obšťastňuje sledující. Zatímco někteří zpěvačce fandí, jiní mají pocit, že je její vystupování za hranou vkusu. Provokovat se jí každopádně stále daří. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků