Dara Rolins s Pavlem Nedvědem

Dara Rolins s Pavlem Nedvědem Foto: se souhlasem D. Rolins

Dara Rolins a Pavel Nedvěd jsou párem snů. Sekne jim to nejen v plavkách, ale i kulichu a zimní bundě

Dara Rolins (50) a Pavel Nedvěd (50) už nějaký ten pátek tvoří pár snů. Půvabná zpěvačka se neustále udržuje ve formě a na prahu padesátky vypadá fantasticky, Nedvěd coby bývalý špičkový fotbalista jakbysmet.

U Dary jsme si zvykli především na její fotky v plavkách, kde vyniká její vysportovaná postava. Po boku Pavla Nedvěda ale září i v kulichu zachumlaná do zimní bundy.

Hnízdečko lásky u malebného jezera. Dara Rolins a Pavel Nedvěd koupili pozemek za 24 milionů

Nedvěd totiž na chvilku vyměnil Itálii za slovenské Tatry, kde Dara vystupovala. Na Štrbském plese sněžilo, a tak si zamilovaný pár užíval krásnou horskou atmosféru.

Provokativní Dara Rolins předvedla show ve stylu Jennifer Lopez: Na Slavíky se ozdobila šperky za 9 milionů

„Můj muž tu nikdy předtím nebyl, jeho fantazie a představivost pracuje na plné obrátky, protože je už druhý den jako naschvál extrémní mlha, aspoň že sněží, hurá,“ těšilo Daru, jež si v lednu ke svým narozeninám nadělila velkolepý koncert v O2 areně.

Tohle tělo bude opravdu už padesát let na světě? Sexy Dara Rolins ho předvedla v koženém body a síťovaných punčochách

„Z původního, tři roky přesouvaného Vánočního koncertu se stal koncert jubilejní, k mým padesátinám. Tehdy by mě nenapadlo, že se tyto dva eventy můžou potkat ve stejném roce. A protože je koncert k padesátinám neopakovatelný a jen jednou, celkem přirozeně jsem mu dala přednost,“ řekla Super.cz Dara. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků