Roman Šebrle s novou kolegyní

Roman Šebrle s novou kolegyní FTV Prima

Prima oznámila zástup za těhotnou Evu Perkausovou: Šebrle bude moderovat s další krásnou blondýnkou

Hlavní zpravodajská relace na Primě a CNN Prima NEWS má novou tvář. Po odchodu moderátorky Evy Perkausové (28) na mateřskou dovolenou se po boku Romana Šebrleho (48) objeví jiná blondýnka, Soňa Porupková.

Perkausová se s diváky večerní zpravodajské relace rozloučila minulý týden po čtyřech letech působení, nyní ji čekají jiné povinnosti. „Je na čase se rozloučit, nerada bych porodila v přímém přenosu,“ smála se Eva před svým posledním živým přenosem.

Eva Perkausová míří na mateřskou. Roman Šebrle ale na ocet nezůstane. Televize pro něj vymyslela atraktivní řešení

Její nástupkyni Soňu Porupkovou mohou diváci znát z ranního vysílání Nový den. „Nabídku zaskočit za Evu v Hlavních zprávách jsem přijala s obrovskou pokorou a budu se ze všech sil snažit nezklamat důvěru, kterou do mne vedení televize vložilo,“ uvedla Porupková.

„Výhodou je, že s Romanem už jsme spolu dřív moderovali, takže víme, do čeho jdeme, a věřím, že i diváci si na nás rychle zvyknou. Teď už jen doufat, že budeme ohlašovat co nejvíc dobrých zpráv,“ dodala s úsměvem.

Po odchodu Perkausové se rozpadá další moderátorská dvojice: V této sestavě ji vidíte naposledy

Soňa Porupková vystudovala Mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně, v televizi je od roku 2013, od roku 2014 působila i na rozhlasových vlnách. Věnuje se dabingu, rozhlasové reklamě, vyučuje rétoriku, moderuje společenské akce i odborné konference.

Porupková je již třetí moderátorskou partnerkou Romana Šebrleho v hlavní zpravodajské relaci. Před Evou Hecko Perkausovou usedal po boku Gabriely Laškové (32). 

Super.cz


Časová osa článků