Kate i její maminka Goldie vypadaly na premiéře senzačně...

Kate i její maminka Goldie vypadaly na premiéře senzačně... Profimedia.cz

Tady se geny nezapřou. Nádherná Kate Hudson zářila vedle nestárnoucí maminky Goldie Hawn (76) na premiéře

V pondělí večer se v Los Angeles uskutečnila premiéra snímku Na nože: Glass Onion od Netflixu a fotografové se mohli přetrhnout, když se na červeném koberci objevila Kate Hudson (43) se svou maminkou Goldie Hawn, která za pár dní oslaví neuvěřitelné 77. narozeniny…

Kate doslova zazářila v róbě tělové barvy poseté spoustou třpytivých kamínků, zatímco její maminka zvolila decentní saténový kalhotový komplet sladěný s kabátkem se stříbrnými ornamenty.

Dovolená, jak má být! Goldie Hawn (76) a Kurt Russell (71) předvedli kondičku v plavkách

Kate se v nynějším pokračování komedie z roku 2019 Na nože připojila k hlavní hvězdě Danielu Craigovi (54), ten se však losangeleské premiéry nezúčastnil, ale byl přítomen například na slavnostním promítání ve španělském Madridu 19. října.

Třiačtyřicetiletou herečku na akci podpořil i její dlouholetý partner a snoubenec Danny Fujikawa (36). S tím tvoří blondýnka pár už od konce roku 2016 a mají spolu čtyřletou dcerku jménem Rani Rose Hudson Fujikawa. O loňského srpna jsou zasnoubení.

Nepotřebuje obří silikony, aby fanouškům zvedla tlak: Kate Hudson vyrazila na premiéru bez podprsenky

Jejím prvním manželem byl frontman kapely The Black Crowes Chris Robinson, jemuž Kate porodila v lednu 2004 syna Rydera. Z druhého manželství s frontmanem skupiny Muse Mattem Bellamym má herečka ještě jedenáctiletého syna Binghama. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků