Agáta Hanychová odpustila nevěrníkovi a nasadila zpět prsten. Super.cz
U Agáty je zase idyla. Nevěrný Dopita místo mučení řezal dřevo
Vypadá to, že zálety jsou odpuštěny a ani to tak dlouho netrvalo. Agáta Hanychová (28) vzala na milost otce svého syna Kryšpína Mirka Dopitu, přestože ještě před týdnem tvrdila Super.cz, že by ho nejraději zaživa stáhla z kůže.
Místo mučení ale musí Mirek vykonávat fyzickou práci. Agáta s maminkou, Kryšpínem a Kordulou trávili prodloužený víkend na chatě. "Mirek tam přijel na dva dny za námi, potřebovali jsme udělat dřevo," řekla Super.cz Agáta jako by se nechumelilo. S partnerem už plánuje i letní dovolenou. Chystají se do Itálie. A modelka má opět prsteníček ozdobený prstýnkem, který odložila.
Modelka se se synem ve čtvrtek objevila hned na dvou akcích, i když kdysi tvrdila, že ho do společnosti tahat nebude. "Je to výjimka. Nechci, aby dělal třeba nějakou reklamu, i když hrozně rád pózuje fotografům. Je jasné, že mi ho v porodnici nevyměnili. Zvlášť v kontrastu s Kordulkou, která to nesnáší, je to vidět," uzavřela Agáta. ■
Fotogalerie
Agáta s Kryšpínem v Letenských sadech. ■
Michaela Feuereislová
Všichni čekali, zda Agáta uhlídá výstřih. ■
Michaela Feuereislová
Agáta s Kryšpínem odstartovali charitativní běh. ■
Michaela Feuereislová
Kryšpín dostal svůj první diplom. ■
Michaela Feuereislová
Se synem o pár hodin později přijela na představení nové kolekce obuvi. ■
Michaela Feuereislová
Agáta dorazila rovnou od bazénu, v plavkách. ■
Michaela Feuereislová
Kryšpín opravdu rád pózuje. ■
Michaela Feuereislová
Agáta už zase nosí prsten na levém prsteníčku. ■
Michaela Feuereislová

