Zuzana Jandová (34 let)
modelka, Miss ČR 2008

Bulvární status: Bojovala s psychickými problémy. Autor: daz


Zuzana Jandová promluvila o svém prvním nahém focení. Super.cz

Sedm let po získání korunky královny krásy se poprvé fotila nahá: Nejkrásnější Miss ČR prozradila, jak překonávala stud

S modelkou a Miss ČR 2008 Zuzanou Jandovou (34) jsme se potkali na otevření nového obchodu s vlněným zbožím. A klepala se zimou. Není divu, právě se vrátila z Turecka, kde trávila týden nikoliv dovolenou, ale focením. Vůbec poprvé se Zuzana Jandová fotila nahá a my snímek zahlédli na její stránce na sociální síti, kde se jím pochlubila.

"Byla to sice pracovní akce, ale musím říct, že bych se tam hned vrátila. Je pravda, že jsem se fotila i nahá, ale není to nic vulgárního, dělali jsme takové umění. Už se těším na výsledek. Byla to moje premiéra a přiznávám, že jsem se styděla. Naštěstí jsme fotili na odlehlé pláži, kam se muselo dojet loďkou s převozníkem a byli jsme u toho jen já, fotograf, jeho asistent a vizážistka," řekla Super.cz.

"Stud jsem překonala, zvládla jsem to tím, že jsem si říkala, že všichni jsme přece přišli na svět nazí, a všichni byli profesionálové, což mi všechno zjednodušilo," dodala Zuzana, jejíž snímky budou použity pro jeden česko-slovenský projekt a také do knihy uměleckých fotografií slovenského fotografa Martina Machaje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek