Zora Hejdová (32 let)
moderátorka

Bulvární status: Moderuje stabilně v rádiu i televizi Autor: ac


Zorka Hejdová Super.cz

7 měsíců po porodu má nižší váhu než před těhotenstvím. Zorka Hejdová překvapila zcela průsvitným topem a parádním tělem

Moderátorka Zorka Hejdová (32) má sedm měsíců po porodu syna Nikolase zpět své dokonalé křivky. Dokonce je na nižší váze než před otěhotněním. "Nevěřila jsem, že se něco takového může stát. Ale je to tak. Je to záhul. Kojení, pohyb, všechno dohromady. Šlo to dolů," řekla Super.cz Hejdová.

Zatím nezačala s cvičením, jak plánovala. "Úplně se stydím, říkala jsem si, po šestinedělí se vrátím do režimu, tréninku. To se nestalo. Určitě sbírám motivaci a začnu," usmívá se moderátorka.

Moderátorka Zorka Hejdová porodila: S manželem Mírou Hejdou přivítali na světě chlapečka

Snaží se o sebe pečovat, ale své dny, které coby bezdětná trávila na beauty procedurách, jsou pryč. "Snažím se o sebe pečovat, ale rituálky, které jsem mívala, jsou dávno pryč. Doba, kdy jsem třeba celý den na kosmetických procedurách, je minulostí," upřesnila na otevření nového pop-up storu na pražském Zličíně.

Mateřství si užívá, ale jak přiznává, je to náročné a vše je pro ni nové. "Je to jedna velká horská dráha, jedno období střídá druhé. Pořád se hledám, ale dělám maximum," dodala.

Rádio se dá skloubit, úplně zpátky v pracovním procesu ale nejsem. Ruší se akce, večírky. Ale ani nechci. Mám svoji pracovní pohodu, u které zůstávám. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků