Zora Hejdová (31 let)
moderátorka

Bulvární status: Moderuje stabilně v rádiu i televizi Autor: ac


Zorka Hejdová

Zorka Hejdová Foto: archiv Z. Hejdové

Zorka Hejdová odletěla na ostrov, kterého se nemůže nabažit. V bikinách, jež ladí s okolím, vypadá parádně

Letní dovolenou u moře si neodpustila ani Zorka Hejdová (31). Moderátorka zabalila kufr a spolu s manželem Mírou Hejdou odletěli na nejkrásnější ostrov Řecka.

„24 hodin na Santorini, a i kdybychom měli hned teď odletět zpět, bude to jeden z nejhezčích cestovatelských zážitků, co máme,“ svěřila se moderátorka, která tráví dovolenou ve stylovém hotelu s dokonalým výhledem na krajinu a moře.

„Mluví se o něm jako o nejkrásnějším ostrově Evropy a já jednoznačně souhlasím. Zážitek je umocněný tím, že je tu naprosté minimum lidí. Nejde nefotit. Nejde se toho nabažit. Každá ulička, každé schody, každé místo nabízí tisíc různých výhledů a jeden hezčí než druhý. A já se obávám, že vy je všechny uvidíte,“ napsala Zorka na sociální síť a jedním takovým výhledem se pochlubila.

ČTĚTE TAKÉ: Nejen Jitka Nováčková už dávno nemá velikost S. Zorka Hejdová je krev a mlíko. Takhle teď vypadá v bikinách

Víc než pohled na bílé budovy řeckého městečka za ní ale zaujme její figura. Moderátorka se nechala zvěčnit v plavkách, a to při opalování u bazénu, který mají ke svému hotelovému pokoji jen pro sebe. Nutno říct, že takovou dovolenou by si dovedl užívat snad každý. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků