Zora Hejdová (33 let)
moderátorka

Bulvární status: Moderuje stabilně v rádiu i televizi Autor: ac


Která kráska se letos ukázala nahoře bez?

Která kráska se letos ukázala nahoře bez? Foto: Super.cz/Jan Poláček (welness zámek Petrovice), Premium Hotels & Resorts/Hermína, archiv I. Puhajková

Prsatý Messerschmitt, jedničky Agáty i polonahá Jágrova bývalka: 7 celebrit, které se letos producírovaly nahoře bez

Také v roce 2014 nebyla nouze o svlečené celebrity. Tentokrát jsme pro vás vybraly krásky z řad českých modelek a moderátorek, které se neváhaly zvěčnit nahoře bez. Pravda, většinou si ňadra cudně zakrývaly rukama, ale i tak potěšily nejedno mužské oko.

Samozřejmě nemohla zklamat Agáta Prachařová (38), která své jedničky schovala do dlaní v novém wellnessu nedaleko Karviné. Na snímcích jen v ručníku byla Agáta opět neskutečně sexy! Rozdováděla se i modelka Inna Puhajková (37), která na dovolené v egyptském letovisku odhodila vrchní díl plavek a ve vlnách se předvedla jen v tangách.

Nesmíme zapomenout ani na Prsatý Messerschmitt Dominiku Mesarošovou (38), jež se nahoře bez opalovala taktéž ve slunném Egyptě. A do třetice Egypt rozvášnil i moderátorku Evu Decastelo (45), která si před objektivem fotografa Vadima Kramera sundala podprsenku a vrhla se do vln v rámci focení svůdných snímků pro jeden beauty salon.

Moderátorka Zorka Hejdová (33) si nechala zvětšit prsa a hned své chirurgicky vylepšené přednosti představila světu na svůdných fotkách v objetí se svým manželem Mírou Hejdou. Opalovačku nahoře bez si na řeckém ostrově Kos nadmíru užívala moderátorka Kateřina Kristelová (43), jež se pyšní silikonovými trojkami.

Nové implantáty provětrala i slávychtivá Eva Feuereislová (33) z VyVolených, která svůj chirurgicky vylepšený hrudníček vystavila v Itálii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků