Zora Hejdová (33 let)
moderátorka

Bulvární status: Moderuje stabilně v rádiu i televizi Autor: ac


Zorka to s oblečením rozhodně nepřehnala. Super.cz

Míň oblečená už být nemohla: Známá moderátorka vyrazila na oficiální akci v hodně úsporném topu

Obvykle potkáváme moderátorku Zoru Kepkovou (33), provdanou Hejdovou, o dost více oblečenou. Ovšem je léto, a tak jdou svršky dolů. Že ale v pidi šortečkách a s odhaleným břichem v topu, který byl spíše podprsenkou, vyrazí na oficiální tiskovou konferenci, tím tedy překvapila.

"Oblékla jsem se letně, protože Michal Jančařík ráno ve Snídani s Novou hlásil, že bude třicet stupňů," vysvětlila svůj úsporný outfit Zorka. A mohli jsme být rádi, že byla oblečená aspoň takhle. "Jelikož je opravdu krásné léto, většinu času trávím v plavkách u vody," smála se moderátorka.

Zorka byla v zimě trochu oplácanější, protože se učila na zkoušky na vysoké škole, a neměla čas ani vůli na cvičení a zdravý jídelníček. Teď má ale figuru naprosto v pořádku. "Vždycky jde zlepšovat, ale kdybych se necítila dobře, tak bych si asi tohle neoblékla. Ty tři kila navíc už jsou pryč, i když se cvičením je to pořád bledé. Snažím se aspoň omezovat stravu tím, že nechodím do ledničky v jedenáct večer, a spoléhat na dobrý genetický základ," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků