Zoe Saldana (43 let)
herečka

Bulvární status: Hvězda Avatara si užívá maminkovskou roli. Autor: ac


Tyto slavné maminky mohou pár měsíců po porodu opět před kameru.

Tyto slavné maminky mohou pár měsíců po porodu opět před kameru. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Opravdu byly těhotné? Těchto 5 slavných hereček vypadá pár měsíců po porodu fantasticky

Z Hollywoodu přicházela jedna radostná zpráva o porodu slavné herečky za druhou, ale jejich fanoušci se nemusí obávat, že by kvůli mateřským povinnostem přerušily kariéru. Tyto hvězdy se totiž mohou i jako čerstvé maminky vystavovat na červeném koberci i před kamerou.

Na Oscarovém ceremoniálu se sešly rovnou tři herečky, které se mohly podělit o své čerstvé mateřské zkušenosti. Největší pozornost si zasloužila Rosamund Pike, která byla za výkon ve filmu Zmizelá na prestižní cenu nominovaná. Když útlá kráska na předávání cen dorazila v rudých šatech, nikdo nevěřil tomu, že ještě na začátku prosince ležela v porodnici.

Stejně fantasticky vypadala i hvězda Avatara a Strážců Galaxie, která se maminkou stala ještě o dva týdny později než Rosamund Pike. Zoe Saldana (43) porodila dokonce dvojčata, ale o dva měsíce později se může pochlubit proporcemi modelky. Hvězdné trio doplnila Scarlett Johansson (36), která se miminka dočkala v září a poté se provdala za Romaina Dauriaca.

Mila Kunis (38) sice na Oscarech chyběla, ale fanoušky stačila o tom, že je opět ve formě, přesvědčit ještě před ceremoniálem. Maminka čtyřměsíční Wyatt zazářila na premiéře filmu Jupiter vychází. Sci-fi snímek sourozenců Wachowských sice u diváků propadl, ale Mila je od návštěvy kina rozhodně neodradila.

Důkazem toho, že s poporodními kily se lze rychle vypořádat i ve starším věku, je kráska Eva Mendes (47), která dceru Esmeraldu porodila ve svých 40 letech. Partnerka o šest let mladšího Ryana Gosslinga pět měsíců po porodu natáčela reklamu, v níž vypadá stejně dokonale jako před těhotenstvím. 

Která maminka je nejkrásnější?

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek