Zdeněk Pohlreich (64 let)
kuchař

Bulvární status: Opět září na televizních obrazovkách. Autor: ac


Chlapec, co si přišel hrát s kamením, před 5 lety a dnes s Láďou Hruškou

Chlapec, co si přišel hrát s kamením, před 5 lety a dnes s Láďou Hruškou Foto: reprofoto FTV Prima, Facebook P. Novotného

Ten vyrostl! Pohlreichův kamarád, co si přišel hrát s kamením, se teď tulí k Láďovi Hruškovi!

Je z něj už prakticky dospělý kluk! Málokdo dokázal během mnoha let natáčení pořadu Ano, šéfe! jeho hlavního protagonistu Zdeňka Pohlreicha (64) rozhodit tak, jako obyčejný obrýlený malý kluk, když za ním bosky přišel a s plnou pusou mu oznámil, že si přišel hrát s kamením. Z chlapce je dnes skoro chlap a obdivuje kdysi Pohlreichova dvorního nepřítele Ladislava Hrušku (43)!

„Kam to natáčíte?“ ptalo se dítě před pěti lety kuchařského bosse. „To půjde na Mars, přímý přenos,“ odvětil smíchy rozhozený Pohlreich, který se s mládencem potkal při revizi písecké hospody i za rok, kdy mu oznámil, že si tentokrát přijel on hrát s hospodou.

Uplynulo několik zim a chlapec nám povyrostl a znovu se objevil, tentokrát na autogramiádě Ladislava Hrušky v Písku. Tam ho skoro nikdo nepoznal. „Neříkal nic. Vyfotil se, došel si nechat vyvolat fotku a pak mi ji přinesl. Vzkaz byl na zadní straně, přečetl jsem si to až v karavanu,“ řekl nám kuchtík, jemuž chlapec napsal, kdo ve skutečnosti je. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků