Zdeněk Macura (47 let)
počítačový inženýr, ochránce Ivety Bartošové

Bulvární status: Zachraňuje ženy a vymýšlí nejrůznější vynálezy Autor: ac


Zdeněk Macura se se smrtí Ivety nikdy nesmířil.

Zdeněk Macura se se smrtí Ivety nikdy nesmířil. Foto: Olga Hrušková

Našla Iveta Bartošová 5 let po smrti klid? Její skon je plný otazníků

Dnes, v pondělí 29. dubna, je tomu pět let, co Iveta Bartošová (✝48) dobrovolně odešla na onen svět. Na zpěvačku se nezapomnělo. Fanoušci mají v paměti nejen její písně, ale také životního příběh plný kontroverze a skandálů.

Iveta se během své kariéry ocitla na vrcholu i na dně. Několikrát se pokusila o comeback, ale štěstí jí dlouho nevydrželo. Život ukončila sebevraždou na železniční trati v Uhříněvsi, kde bydlela s manželem Josefem Rychtářem (63). Její skon u kolejí připomíná dřevěný kříž s kamenným srdcem.

Den před výročím se sem vypravil Zdeněk Macura (47), který se se smrtí Ivety dodnes nesmířil. „Informaci, že zde vlakové neštěstí souviselo s Ivetou B., považuji za nedůvěryhodnou a nepotvrzenou,“ stojí na vzkazu, jímž Macura vnáší do smrti zpěvačky další otazníky. Domnívá se snad, že je stále naživu? Pro svou teorii má vysvětlení.

Dům, v němž Iveta žila se svým manželem, už změnil majitele a zajisté je v něm veseleji než za časů, kdy v něm Bartošová prožívala těžké chvíle. Zpěvaččin hrob v Říčanech blížící se výročí prozatím nepřipomínal. Byla na něm zapálena jen jedna svíčka. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků