Zdeněk Hrubý (50 let)
zpěvák

Bulvární status: Bývalá hvězda diskoték s přezdívkou Style je zpět na scéně. Autor: Gabriela Wolfová


Zdeněk Hrubý Super.cz

Vytrvalost a pevné nervy se vyplatily: Po 11 letech příkoří se dlouho očekávaný muzikál konečně dostal před diváky

Cesta dlouho očekávaného muzikálu Robinson Crusoe byla opravdu trnitá. Po jedenácti letech, během kterých proběhly nejrůznější spory, a to i ty soudní, má za sebou muzikál slavnostní premiéru. Nejen tvůrci, ale i protagonisté si tak od publika po jeho uvedení vysloužili ovace ve stoje.

„Ta cesta trvala 11 let a byla dost trnitá. Plná nervů, dokonce mi ho chtěli dvakrát ukrást, naštěstí to vše dopadlo dobře. Ustáli jsme to a snad se to bude lidem líbit,“ svěřil Super.cz skladatel Zdeněk Hrubý (50). Ten chtěl muzikál představit divákům už před několika měsíci. Pandemie koronaviru mu v tom ale zabránila.

Naštěstí se už během léta mohlo hrát, a tak muzikál představili prvním divákům. „Dnes byly zdravé nervy, jezdili jsme celé léto, devět měst, hrálo se na zámcích, takže už jsme z některých reakcí diváků věděli, ale premiéra je premiéra,“ uvedl Zdeněk Hrubý, který se nyní pouští do zkoušení nového díla.

10 modelů z premiéry Robinsona Crusoe: Komu to na červeném koberci tentokrát nejvíce slušelo?

„Na konci března by měla být premiéra velkého dětského muzikálu Ostrov pokladů, který jsem psal s Pepou Lauferem. Bohužel zatím je ve stavu, v jakém je. Furt všichni věříme, že to dopadne dobře a nějak se té premiéry zúčastní,“ dodal Zdeněk Hrubý po premiéře v Divadle Na Maninách. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků