Zdeněk Hrubý (50 let)
zpěvák

Bulvární status: Bývalá hvězda diskoték s přezdívkou Style je zpět na scéně. Autor: Gabriela Wolfová


Zdeněk Hrubý zpíval premiéru Dětí Ráje s oteklou pusou. Super.cz

Jak se mu hrálo s rozbitými ústy? Muzikálový zpěvák má od mikrofonu jizvy, které vypadají jako pokažené stehy

Den před premiérou ho kolega Martin Dejdar (57) tak nešikovně praštil mikrofonem, že slavnostní představení muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru Zdeněk Hrubý (50) odehrál tak trochu s hendikepem. Navíc to bylo v jeho 44 letech poprvé, co si v muzikálu vůbec zahrál. Ale zvládl to na výbornou.

"To zranění bylo samozřejmě nepříjemné. Martin Dejdar se tak rozmáchl, že mi napálil mikrofonem i se stojanem přímo do obličeje. Zuby naštěstí přežily, ale ret nevydržel. Ani se to nemuselo šít, i když to tak vypadá. Nejsou to stehy, ale mřížka od mikrofonu, která se mi obtiskla," vysvětlil Super.cz.

" Sagvan Tofi (57), se kterým jsem hrál premiéru, hraje trochu jinak a tak blízko ke mně nejde, takže jsem v pohodě. Já jsem byl ze začátku v podstatě na vyhazov, ale zabejčil jsem se a řekl si, že to musím dát. Dva a půl měsíce jsem dřel několik hodin denně. Zhubl jsem z toho pět kilo. A jsem rád, že se to tady lidem líbilo," svěřil.

Se zraněním, byť malým, se mu ovšem zpívalo hůř. "Mám to totiž oteklé i uvnitř a musím se pořád olizovat, protože mi to, když zpívám, plácá do zubů," prozradil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků