
Marian Vojtko s Kateřinou Kristelovou Foto: Gabriela Wolfová
Nedávno ukončil vztah, rok 2015 už známý zpěvák vítal se sexy moderátorkou. Že by nová láska?
Muzikálová hvězda, Fantom opery Marian Vojtko (47) se na konci loňského roku rozešel s přítelkyní Alicí a nový rok už vítal s jinou blondýnkou. A rozhodně ne neznámou. Vojtko se o silvestrovské noci tulil k moderátorce Kateřině Kristelové (41), která je také volná. Že by se rodil nový pár českého šoubyznysu?
"Vůbec ne. Jsme s Kateřinou dobří přátelé. V létě jsme spolu šli ve flightu golfový turnaj a bylo to fajn. Ona je bez partnera, já jsem sám, tak jsme se domluvili a ještě s přáteli, zpěváky Zdeňkem Hrubým (49) a Martinou Pártlovou (41), vyrazili oslavovat společně," řekl Super.cz Vojtko.
Jeho slova potvrdila i Kateřina. "Maroš je strašně fajn charizmatickej chlap. Je s ním velká legrace, ale víc za tím fakt není. Jsem sama a až přijde nějaký muž, kterého s Claudinkou přijmeme do rodiny, tak se to určitě dozvíte," dodala Kristelová. ■
Fotogalerie
Marian s kamarádem Zdeňkem Hrubým, se kterým chystá svůj první singl. ■
Foto: Gabriela Wolfová
S láhví sektu si zalezli i do sprchy... ■
Foto: Gabriela Wolfová
Marian slavil i s Kateřinou Kristelovou. ■
Foto: Gabriela Wolfová
Nová láska z toho prý ale nebude... ■
Foto: Gabriela Wolfová
Celá partička zahájila večer na Staroměstském náměstí. ■
Foto: Gabriela Wolfová