Zdeněk Godla (46 let)
herec

Bulvární status: Proslavil ho seriál Most! Autor: veš


Zdeněk Godla ve filmu Štěstí je krásná věc Video: Mojo Film

Dycky Godla! Hvězda v nejvtipnější roli života vysává a neplatí složenky

Zdeňka Godlu (46) si sice diváci už navždy budou spojovat hlavně s postavou Roma Franty z dnes už legendárního seriálu Most!, herec se ale nedívá do minulosti a točí dál. V nové komedii Štěstí je krásná věc dostal roli uklízeče a taxikáře Patrika, který připraví hlavní hrdiny o spoustu peněz. Podívejte se na ukázku.

Postava Zdeňka Godly Patrik byla původně taxikářem, ale protože neplatila složenky za leasing, přišla o auto. Muži nezbývalo nic jiného, než provozovat veřejně prospěšné práce a zvelebovat okolí.

Ve chvíli, kdy s vysavačem čistí parkoviště, se připlete do cesty dvojici hlavních hrdinů nové romantické komedie, která právě přišla do kin.

Pár si právě z loterijní společnosti odnáší v hotovosti výhru 176 miliónů korun a Godlův uklízeč nedopatřením část financí vyluxuje.

Jde o velmi vtipnou scénku a herec si ji užil. „Na natáčení vzpomínám rád, zažili jsme při něm spoustu srandy. Jen jsem úplně nemusel teplákovou soupravu, do které mě navlékli i na scénu v kostele, ale chápu, že to k té legraci patřilo,“ řekl k natáčení romský umělec.

Komedie je o velmi nečekaném zbohatnutí chudého páru Čendy s Janou, který je velmi dobrosrdečný, ale neumí udržet korunu a peníze rychle rozhazuje. Nakonec jim milióny rozbijí i vztah. Podaří se jim ho zachránit?

ČTĚTE TAKÉ: Martin Písařík odjel z premiéry s neznámou brunetkou. Co se dělo pak? Máme hercovo vyjádření!

V hlavních rolích se objeví Petra Hřebíčková s Karlem Zimou, nechybí ani Marek Taclík, Ondřej Pavelka, Tomáš Jeřábek, Markéta Hrubešová, Leoš Noha a mnozí další. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek