Yvetta Blanarovičová (58 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Nestárne a popírá plastiky. Autor: daz


Lucie Bílá ve filmu Zkouškové období

Lucie Bílá ve filmu Zkouškové období Foto: reprofoto: film Zkouškové období

Lucie Bílá v lechtivém filmu: Odvážné scény jako konkubína! Nahá se ukázala i policistka Rudá Sonja

Krátce před sametovou revolucí a také po ní natáčel Zdeněk Troška (68) film Zkouškové období, v němž dal Lucii Bílé (55) roli, kterou by se asi dnes nechlubila. V rudém korzetu opilá předvádí v té době hodně odvážné a snad i neslušné postelové kreace. A není sama. Nahá se ve filmu objevila Yvetta Blanarovičová (58) a svá ňadra, a navíc, na rozdíl od filmu Slunce, seno, erotika, i klín tu ukazuje prominentní policejní vyšetřovatelka s přezdívkou Rudá Sonja, která má na starosti sebevraždu Ivety Bartošové (✝48).

Lucie v roli matky-samoživitelky Jiřiny dorazí domů s hlavním hrdinou filmu, v opilecké náladě zpéruje syna a pak se svlékne do rajcovního prádélka, aby návštěvu uhnala k neřestem. Vzápětí však přemožena alkoholem usíná.

To dnešní policistka Kamila M. hrála roztouženou dívku, která skončí v loži jednoho opilého mladíka. Filmování ji evidentně lákalo a nebála se využít i své mladické krásy.

Nejodvážnější je asi Yvetta Blanarovičová. Její nahoty si diváci užili nejvíc. Paradoxní je, že film byl původně jakousi komorní záležitostí o homosexualitě, přesto si na něj lidé pamatují spíš kvůli ženské nahotě… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků