Yvetta Blanarovičová (58 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Nestárne a popírá plastiky. Autor: daz


Yvetta Blanarovičová předvedla svůj sexy dekolt.

Yvetta Blanarovičová předvedla svůj sexy dekolt. Foto: Super.cz/Hermína

Blanarovičová se opět vyprsila: Na tenhle mega výstřih by měla nosit zbrojní pas

Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová (58) se po dovolené v USA na skok ukázala v Česku. Opálená padesátnice, které mohou sexy postavu závidět i o generaci mladší dámy, v Praze moderovala španělský večer.

Ten byl věnovaný dvaceti letům působení rodiny Barceló v Česku. Jak je u Blanarovičové zvykem, opět přítomné pány provokovala hlubokým výstřihem, ve kterém vynikla její prvotřídní ňadra.

Večer také zavzpomínala na tragicky zesnulou Ivetu Bartošovou (✝48). „Víte, byly jsme před řadou let taková trojka holek - já, Lucka Bílá a nejmladší Iveta Bartošová. Známe, nebo teď už bohužel, znaly jsme se, spolu dlouho. Skoro ve stejnou dobu jsme společně začínaly svou pěveckou kariéru, a i když jsme se často nestýkaly, věděly jsme o sobě. Každá z nás si vyšlapávala tu svoji cestičku. A skvěle si po té své vykročila i Iveta. Pak se něco zvrtlo...a všechno bylo jinak. Je mi smutno. Když jsem se dozvěděla tu tragickou zprávu, bylo to, jako by vedle mne udeřilo. Je večer a stále musím na Ivetu myslet. A budu určitě hodně dlouho,“ svěřila se.

Blanarovičová večer obdržela i šek na 50 000 korun pro svou nadaci La Sophia, která podporuje talentované děti z dětských domovů. „To je život, pokaždé ukáže jinou tvář. Dneska jsem viděla obě, ta smutnější, bohužel, převládala,“ dodala zpěvačka a herečka, kromě které se večírku zúčastnil třeba i malíř Kristián Kodet. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků