Yvetta Blanarovičová (58 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Nestárne a popírá plastiky. Autor: daz


Yvetta Blanarovičová

Yvetta Blanarovičová Michaela Feuereislová

Nejdivočejší dekolt roku 2013? Takhle to dopadá, když si hvězda zapomene ramínka od šatů a vnady se derou ven

Kdyby se volil ten nejdivočejší dekolt letošního roku, dost možná by to vyhrála Yvetta Blanarovičová (58). Na galakoncert La Sophia totiž jeho hlavní aktérka dorazila v dobře známých šatech, které na sobě neměla poprvé. Tentokráte jim ovšem chyběl jeden podstatný detail. Ramínka.

„Do poslední chvíle jsem režírovala generálku, měla jsem deset minut na převléknutí a zjistila jsem, že nemám k šatům ramínka. Byly to na pódiu krušné chvilky, protože jsem si pořád kontrolovala výstřih, aby mi neslítnul dolů. Nervy pracovaly a pot mi tekl po čele. Ale ustála jsem to,“ vzpomíná na jedno z nejdramatičtějších vystoupení letošního roku Yvetta.

„Budu-li v těchto šatech ještě někdy vystupovat, myslím, že už na ramínka nikdy nezapomenu,“ směje se dnes Yvetta, která znervóznila většinu chlapů v sále a zastínila všechny vystupující talentované děti. Za improvizaci s šaty, při které stačilo málo a všichni by na vlastní oči viděli to, co smí vidět jen hereččin partner, by si zasloužila medaili. Vy si s námi můžete trapas, který hrozil, připomenout. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků