Winnie Harlow (27 let)
modelka

Bulvární status: I s kožní vadou uspěla v modelingu. Autor: ac


Tyto slavné dámy zaujaly především svými dekolty.

Tyto slavné dámy zaujaly především svými dekolty. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

9 nejluxusnějších výstřihů z letošních Zlatých glóbů: Která dáma byla skutečnou hvězdu a která nejhůře oblečenou?

Udílení filmových a televizních cen je nejen o zlatých soškách, ale také o zevnějšku hvězd, které se té slávy účastní. Na 77. ročníku Zlatých glóbů se to tak, jako již tradičně, honosnými róbami, šperky a výstřihy jen hemžilo.

Opravdovou hvězdou večera byla herečka Salma Hayek (55), která sice nebyla nominovaná v žádné kategorii, ale proč by si nevyrazila do společnosti? Obzvlášť, když má tolik co nabídnout. Enormní poprsí předvedla v úzkých šatech od značky Gucci a zastínila jím všechny ostatní hvězdy.

Dekolty pak zaujaly například i Priyanka Chopra (39), Rachel Bilson, Sofía Vergara (49) nebo modelka Winnie Harlow (27) či Kerry Washington. Velmi vkusně zvolila róbu i Scarlett Johansson (36), které to neobyčejně seklo nejen díky výstřihu.

Naopak vrcholem nevkusu byly shledány například šaty Jennifer Lopez (52) nebo Gwyneth Paltrow (49). Róbu první zmiňované herečky přirovnali k balicímu papíru. Místo ocenění za herecký výkon ve filmu Zlatokopky si tak chudák JLo vysloužila nálepku jedné z nejhůř oblečených dam večera.  Nejlepšími dekolty ze Zlatých glóbů 2020 se můžete pokochat v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků