William vévoda z Cambridge (40 let)
vévoda z Cambridge

Bulvární status: Manželka Kate mu v roce 2018 porodila třetího potomka. Autor: ac


Vévodkyně z Cambridge svou přítomností v divadle The London Palladium podpořila charitativní organizaci Royal Variety.

Vévodkyně z Cambridge svou přítomností v divadle The London Palladium podpořila charitativní organizaci Royal Variety. Profimedia.cz

Vévodkyně Kate zatrhla Georgeovi a Charlotte večerní program. Větou, která v dětství štvala i vás

Na pondělní charitativní akci Royal Variety ve prospěch stejnojmenné charitativní organizace, jejíž patronkou je královna Alžběta II., se sešla britská smetánka v čele s vévodou a vévodkyní z Cambridge Williamem (40) a Kate (40). Zhlédli vystoupení napříč uměleckými žánry a s účinkujícími si poté i popovídali.

Při rozhovoru se sedmaosmdesátiletou zpěvačkou Petulou Clark pak Kate prozradila, že když s manželem z Kensingtonského paláce odcházeli, jejich starší děti, princ George (8) a princezna Charlotte (7), byly z vidiny večera plného zpěvu a tance tak nadšení, že chtěly jít s nimi. Na to jim prý matka odpověděla frází, kterou znají rodiče a děti po celém světě: Ne, když je zítra škola. I budoucí britský král zkrátka musí dodržovat rodiči stanovená pravidla.

Institucí, kterou královští sourozenci navštěvují, je elitní londýnská škola Thomas's Battersea, kde standardní roční školné činí v přepočtu víc než půl miliónu českých korun a v níž kromě obvyklých předmětů jako matematika studenty čekají také například hodiny baletu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků