Will Smith (53 let)
herec

Bulvární status: Je jedním z nejžádanějších herců současnosti. Autor: kj


August Alsina tvrdí, že měl poměr s manželkou Willa Smithe.

August Alsina tvrdí, že měl poměr s manželkou Willa Smithe. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

S manželkou Willa Smithe jsem měl léta poměr a jemu to nevadilo, tvrdí známý zpěvák: Co na to herečka?

Tohle nejspíš manželé Smithovi nečekali. Zpěvák August Alsina (27) v podcastu The Breakfast Club vypustil tvrzení, že měl s manželkou Willa Smithe (53) Jadou (50) léta poměr. A aby toho nebylo málo, tvrdí, že jim jejich románek sám Smith schválil.

Jadu měl zpěvákovi představit její syn Jaden (21) v roce 2015. Poté se měli sblížit a August měl s rodinou trávit i dovolenou na Havaji. V roce 2017 se s Jadou dokonce objevil na udílení BET Awards.

„Byl jsem tomu vztahu léta oddaný. Opravdu jsem ji hluboce miloval a stále velmi miluji,“ uvedl s tím, že kdyby nyní zemřel, je šťastný, že poznal takovou lásku.

Mluvčí Jady pro Page Six uvedl, že jsou zpěvákova tvrzení absolutně lživá. Herečka už v minulosti vyvracela spekulace o tom, že mají s Willem otevřené manželství.

Alsina se v podcastu dušoval, že Smithovy miluje jako vlastní rodinu a nechce nikomu působit potíže. Proč tedy sdílel tyto informace se světem, není jasné. Zpěvák ovšem aktuálně promuje nové album a dokument na YouTube. Pro trochu publicity tak nejspíš šel by světa kraj. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Profilový článek