Vojta Dyk (37 let)
herec, zpěvák

Bulvární status: S Tatianou Vilhelmovou má syna Aloise. Autor: daz


Tatiana Dyková Super.cz

Tatiana Dyková se přišla rozloučit s Popelkou. Krásná slova o manželství Libušky s Josefem Abrhámem

Poklonit se památce Libuše Šafránkové (✝68) přišla i herečka Tatiana Dyková (44). Ta na Šafránkovou vzpomíná jako na velkou, krásnou ženu.

„Ženu nádherně namíchanou svou něžností a rošťáctvím a úžasnou hereckou a životní partnerku pana Abrháma,“ řekla Dyková, jež Šafránkovou naposledy viděla na premiéře filmu Odcházení, kde hrál hlavní roli Josef Abrhám (82).

Před pár dny utekl hrobníkovi z lopaty, rozloučení s Libuškou Šafránkovou si ale ujít nenechal

„Každé setkání s ní byl zážitek. Věděla, co chce, a tak to prostě bylo. Dělala to tak neskutečně půvabným stylem, že jí vlastně všichni vyšli vstříc,“ vzpomínala. Pro Dykovou byla Šafránková obrovským vzorem i inspirací.

„Chodila jsem na její představení, sledovala jsem všechno, kde se objevila. I když to byly menší role, tak to byla vždycky taková perlička, to může člověk jenom koukat a tiše závidět a podvědomě nasávat. Byl to národní poklad,“ dodala. Šafránkovou měl v úctě i její manžel Vojta Dyk (37).

Česko se loučí s Libuší Šafránkovou. Milované Popelce se klaní malí i velcí

A právě manželství Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové jim bylo velkou inspirací. „Vojta bohužel natáčí, tak nemohl přijít. Oba dva jsme je brali i jako partnerský vzor. Spoustě Čechů dávali naději, že má cenu spolu být, i když jsou v životě těžké situace. Pro manžele to byly vzory a pevné pojítko,“ míní Dyková. 

Anna Veškrnová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků