Vojta Dyk (37 let)
herec, zpěvák

Bulvární status: S Tatianou Vilhelmovou má syna Aloise. Autor: daz


Kdo se loni tajně vdal či oženil?

Kdo se loni tajně vdal či oženil? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Facebook V. Dyka a archiv R. Vojtka

8 největších svatebních klikařů loňského roku: Tyhle celebrity vstoupily do manželství v naprostém utajení

Některé české celebrity si rády své soukromí chrání, a tak i svatbu úzkostlivě tajily. Loni se to povedlo například Táně Vilhelmové (44) a Vojtovi Dykovi (37). Veřejnost zjistila, že jsou svoji, až poté, co se o radostnou novinu podělil zpěvák na sociálních sítích. „Všem, kteří přejí lásku, zpíváme do světa, že jsme se 1. 5. 2019 oddali! Vojtěch Dyk a Tatiana Dyková,“ napsal zpěvák a ke svému příspěvku připojil i krásné svatební foto.

Roman Vojtek (50) a muzikálová herečka Petra Vraspírová (35) zásnuby veřejně oznámili v týž den, kdy Roman před svou láskou poklekl. Žádost o ruku proběhla letos v lednu, v den Petřiných narozenin. Letní svatbu se jim ale také podařilo utajit a svatebním snímkem se pochlubili až pár dní po obřadu.

Největším tajnůstkářem je bezesporu čerstvá maminka Tereza Voříšková (33). Těhotenství sice na sociálních sítích prozradila, o zásnubách se ale všichni dozvěděli až na karlovarském festivalu, kam přijela s prstýnkem na ruce. Svatbu s akrobatem Matyášem Rambou stihla tak, jak si oba přáli, do porodu. Dodnes ale z utajované veselky ukázala pouze jednu jedinou fotkou, na které odhalila část svatebních šatů a kousek podvazku.

Podívejte se v galerii, komu dalšímu se podařilo vstoupit do manželství v utajení. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků