Vlastina Svátková (39 let)
herečka

Bulvární status: Trojnásobná maminka změnila účes. Autor: ac


Týnuš s maminkou na premiéře

Týnuš s maminkou na premiéře Michaela Feuereislová

Těžké chvíle pro Týnuš Třešničkovou: Na premiéře filmu sledovala dívku, která má stejně jako ona popálené tělo

Blogerka Týnuš Třešničková (26) po dlouhé době vyrazila do společnosti. Nenechala si ujít premiéru nového českého snímku Můj příběh. S hlavní hrdinkou filmu mají hodně společného. Obě bojují s osudem a popáleninami na těle.

Hlavní hrdinka, baletka Elizabeth v podání Vlastiny Svátkové (39), si popáleniny odnesla ze vztahu s despotickým manželem. Natáčení bylo pro Vlastinu velmi náročné. „Speciální maska mi zabírala půlku obličeje a pak i krk a v podstatě půlku těla," prozradila.

Popáleniny řeší sice jen ve filmu, ale poznala, jaké to je, kdyby je měla v reálném životě. „Šli jsme na oběd a já šla s maskou. Vstoupila jsem a lidé přestali jíst, ohlíželi se po mně. Číšník na mě kouknul a beze slova odešel. Došlo mi, jak těžké musí být s takovým zraněním žít," vysvětluje.

Bohužel v reálném životě to prožívá právě Týnuš Třešničková. Před rokem a čtvrt utrpěla vážné popáleniny v restauraci v Turecku. Deset měsíců se zotavovala na soukromé klinice. Stále není zcela v pořádku. Bez roláku nevychází, popáleniny má především na dekoltu a dolní části tváře. Hodně to odnesly i její ruce. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků