Vlastina Svátková (40 let)
herečka

Bulvární status: Trojnásobná maminka změnila účes. Autor: ac


Vlastina Svátková ve filmu Můj příběh

Vlastina Svátková v nejemotivnější roli svého života: Jako baletka navíc po třech porodech předvede neskutečné tělo

Svoji největší životní filmovou roli dostala herečka Vlastina Svátková (40) v novém filmu Můj příběh. Ztvárnila tady baletku, která se všeho vzdá kvůli lásce, která měla být osudová. Mnoho dobrého jí ale nepřinese. Navíc můžeme obdivovat hereččino tělo, které v trikotu vypadá vzhledem k tomu, že Vlastina porodila tři syny, neskutečně.

Příběh filmu, který zpracovává divácky oblíbené téma lásky a životní výzvy, je navíc herečce i osobně blízký. Příběh svého vlastního života ostatně zaznamenala i sama ve své autobiografické knize Prostor pro duši. O to více se jí natáčení dotklo.

Její postava Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce v podání Saši Rašilova (50) má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Co se však zdálo být koncem, může se stát novým začátkem. Elizabeth se odjíždí na Moravu, aby se pokusila poprat s nepřízní osudu i vlastními démony. S pomocí tety Marie ( Vilma Cibulková (59)), která jí byla celý život oporou, a čtyř neuvěřitelných přítelkyň začíná hledat cestu k novému životu, ale především víru v sebe sama.

Elizabethin příběh, který napsala spisovatelka Zora Castillo podle skutečného životního osudu, vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o ozdravné síle humoru, o ceně přátelství a také vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku, protože ta je hnacím motorem našich životů.
V dalších rolích uvidíme například Terezu Kostkovou (46), Nelu Boudovou (55), Zuzanu Norisovou (43) a Betku Stankovou (43) nebo Pavla Kříže. Premiéra je plánována na 9. ledna 2020. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků