Viktor Mráz (53 let)
producent

Bulvární status: Exmanžel Mahuleny Bočanové a expřítel Marty Jandové vymáhá dluh po Sagvanu Tofim Autor: daz


Marta Jandová

Marta Jandová Michaela Feuereislová

Marta Jandová po rozchodu s Mrázem: Na nový vztah teď nemám

Zpěvačka se před měsícem rozešla s producentem a stále ještě manželem Viktorem Mrázem (53). Jak přiznala Novinkám, novou lásku nehledá. Na další vztah není připravená.

"Nějakou dobu budu určitě sama. Na nový vztah nejsem připravená. Navíc vytloukat klín klínem a lítat z jednoho vztahu do druhého není dobré," řekla Novinkám Marta Jandová. Na zpěvačce je znát, že ji rozchod stále bolí. Byl spíše z rozumu než srdcovou záležitostí.

"Žádná nevěra, jak se psalo v bulváru, neproběhla a těhotná taky nejsem. S Viktorem jsme stále přátelé, voláme si a máme se rádi," říká zpěvačka.

Nyní se chce soustředit především na práci, které má dostatek a na květen si naordinovala pořádné volno. "S kapelou Die Happy se v Německu chystáme na turné. Také se musím pochlubit, že jsem dostala v Německu svoji první zlatou desku, což je neskutečný úspěch," říká Jandová.

"V květnu bych ale chtěla odpočívat a budu hrát jen v muzikálech. A to je pohodička na tři hodiny denně. Budu mít víc času na sebe a začnu cvičit," prozradila předsevzetí s úsměvem zpěvačka.

Že má skvělou fyzičku předvedla na dni pro ženy v centru Holmes place. "Na koncertech běhám jako blázen. Kvůli koncertům mám mnohem větší svaly na pravé ruce, protože v ní držím mikrofon a zase mnohem víc vypracované levé rameno jak pořád mávám levou rukou," směje se Marta.

Ke sportu měla vždycky kladný vztah. "V dětství jsem dělala balet. Miluju lyžování, windsurfing a jiné sporty. Svalový základ mám slušný a nyní jsem si domluvila trenérku Power platu a chci tak dvakrát týdně přidat tréning ve fitku," dodala Jandová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků