Viktor Limr (45 let)
herec


Simomna Krainová se svým seriálovým manželem Vlastimilem Harapesem

Simomna Krainová se svým seriálovým manželem Vlastimilem Harapesem Foto: archiv FTV Prima

Vlastimil Harapes se dočkal manželky, o níž se mu ani nesnilo: Jeho ženu si v seriálu zahrála Simona Krainová

Po komediích Byl jednou jeden polda, Vybíjená a Dvojníci dostala Simona Krainová (47) vážnou roli. V seriálu Kapitán Exner svého manžela Karla Vágnera dočasně vyměnila za Vlastimila Harapese.

V nové epizodě se Krainová zaplete do vyšetřování vraždy seriálového herce v podání Viktora Limra (45). Jako manželka staršího hudebního skladatele bude Michalu Dlouhému alias kapitánu Exnerovi dost podezřelá.

„Na natáčení vzpomínám s láskou. Pan Harapes byl strašně milý a byla jsem poctěna, že se můžeme potkat. Michal Dlouhý, to je také skvělý herec,“ řekla Simona o natáčení primáckého detektivního seriálu.

Modelka už má za sebou pár hereckých zkušenosti, přesto byla nervózní. „Mívám hroznou trému. Měli jsme dlouhé dny, kdy jsme začínali brzy ráno, a končilo se po půlnoci. Někdy byli všichni trochu přetažení a v momentech, kdy se některé scény opakují podesáté, tak pak člověk už ztrácí to soustředění. Ale jinak mě to bavilo moc,“ přiznala Krainová, která není jedinou modelkou, s níž měl kapitán Exner tu čest se setkat. V seriálu si zahrála také Alena Šeredová (42). 

Adam Chromý , Super.cz