Viktor Limr (48 let)
herec


Viktor si nechává připevňovat číslo závodníka kolegyní Vladanou Drvotovou.

Viktor si nechává připevňovat číslo závodníka kolegyní Vladanou Drvotovou. Foto: Hermina.cz

Dámy, tento pohled vás zaručeně potěší: Krasavec Viktor Limr v nebezpečně přiléhavých kamaších

Viktor Limr (48), kterého fanoušci seriálu Cesty domů znají jako Martina Kosíka, je aktivní sportovec. Hraje squash a pravidelně běhá. Před několika dny slíbil, že se rád zúčastní pětikilometrového závodu RunTour. Co herec slíbil, to splnil a v sobotu 11. srpna stál na startu závodu v Olomouci.

„Poslední dva týdny jsem sportu moc nedal, spíš jsem se tak poflakoval, ani squash jsem nehrál. A měl jsem pravdu, že to bude znát, doběhl jsem s časem zhruba o dvě minuty horším. V jeden moment na mě padla dokonce taková krize, že jsem chtěl chvíli jít. Ale bylo mi jasné, že kdybych se zastavil, už bych se asi nerozběhl. Dnešní závod byl pro mě zatím nejtěžší a zdál se mi nejdelší,“ popisoval Viktor, který ze 117 závodníků, kteří běželi pětikilometrovou trať, doběhl na padesátém devátém místě.

Pak se ale Viktor dozvěděl, že trať byla zhruba o čtyři sta metrů delší než posledně. „Tím se vysvětluje, že se mi závod zdál delší a taky částečně ten horší čas,“ smál se herec.

Ani jeho kolegyně ze seriálu Cesty domů Vladana Drvotová nejela do Olomouce s příliš velkými ambicemi. Chtěla hlavně dokončit závod a nezůstat na trati úplně poslední. Což se jí povedlo a ona na sebe byla velmi pyšná.

„Já vůbec neběhám, ani moc nesportuju, jen v létě plavu a v zimě lyžuju. Bylo mi jasné, že budu střídat běh a chůzi, ale překvapilo mě, že jsem běžela víc, než jsem myslela, že zvládnu. Ostatní běžci na trati mě vyhecovali. Závod mě natolik motivoval, že možná začnu taky běhat. 25. srpna hrajeme v divadle s otáčivým hledištěm v Týně nad Vltavou Romea a Julii. Na této scéně se herci hodně naběhají, proto dnešní závod beru tak trochu jako trénink na toto představení,“ vysvětlovala Vladana.

V Olomouci závodila také Česká Miss World 2011 Denisa Domanská (30). „Ve srovnání například s Brnem, kde bylo tropické vedro, se mi v Olomouci běželo lépe. Ale čas jsem měla horší. Místo běžeckých jsem si totiž vzala obyčejné sportovní boty, u kterých se mi rozvazovala tkanička. A taky tu se mnou nebyl přítel, který předtím běžel se mnou a hecoval mě. Teď o prázdninách chodím běhat pravidelně, v zimě je to horší,“ líčila Denisa. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Profilový článek