Victoria Velvet (38 let)
zpěvačka

Bulvární status: Česká r’n’b diva si užívá života. Autor: jc


Zleva Denisa Dvořáková, Denisa Spergerová a Barbora Mudrochová

Zleva Denisa Dvořáková, Denisa Spergerová a Barbora Mudrochová Michaela Feuereislová

8 celebrit se ve Varech pochlubilo svojí druhou tváří. Mrkněte na nejodhalenější zadečky a stehýnka

Kim Kardashian (41) by zatleskala. Na popud této slavné krásky se začaly svými zadními partiemi zabývat i české celebrity. Na odiv dávaly svoje zadečky a stehýnka i hvězdné návštěvnice karlovarského filmového festivalu.

Rafinované průsvity a přiznané spodní prádlo, kratinké šortky a tělo obtahující modely. Tak vypadaly některé ze sexy outfitů, která dámy zvolily na večírky. Bombarďáčky a během vypracovaný zadeček tak na Moët párty předvedla Simona Krainová (49), windsurfingem zpevněné pozadí zase její mladší kolegyně Jitka Nováčková (30) a pozadu nezůstala ani topmodelka Denisa Dvořáková.

Záznam: Hvězdy se sjíždějí na červený koberec. 54. ročník MFF KV končí

Super.cz

Hvězdnými zadečky se mohli pokochat i návštěvníci párty Elle. A to díky zpěvačce Victorii Velvet (38) či další topmodelce Michaele Kociánové, která předvedla všechny taje svého těla v overalu, který byl jako druhá kůže.

I na Playboy párty se to pochopitelně odhalenými modely hemžilo, nejvíc ukázala aktuální playmate Lady Dee. A tím, jak si nejen na Robinsonově ostrově vymakala tělo, se na mejdanu známé automobilky pochlubila aktuální přítelkyně zpěváka Adama Mišíka modelka Barbora Mudrochová. A pozornost poutala také Miss Czech Republic Denisa Spergerová (22). 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků