Victoria Velvet (39 let)
zpěvačka

Bulvární status: Česká r’n’b diva si užívá života. Autor: jc


Victoria Velvet měla hodně odvážný model. Vypadala jako nahá. Super.cz

Mohla jít rovnou nahá: Bujné křivky a velký zadek, na který je pyšná, předvedla zpěvačka Victoria v průsvitném obtaženém modelu

Tak tohle byl bezpochyby nejodvážnější outfit dekandentního večírku ve stylu 80. let. Zpěvačka Victoria Velvet (39) měla šaty tak průhledné, že se jí žádný muž nepodíval do očí. Sami jsme váhali, zda pod model arménské návrhářky za 340 tisíc korun vůbec něco oblékla.

Prý ano, ale tělové prádlo splynulo s její kůží tak dokonale, že šlo sice o nahotu fejkovou, ale o nic méně vzrušující.  "Inspirovala jsem se Grace Jones, která byla taková kontroverzní v době Studia 54 v 80. letech, proto jsem se rozhodla být taková extravagantní. Nevím, jestli by s tím souhlasil můj manžel, ale tady není," vysvětlila.

Victoria se nebojí prodat svoje velkolepé křivky, nejen ňadra, ale i stehna a zadek. "Myslím, že v dnešní době jsou lidi otevřenější a akceptují, že každá žena má jiné tělo. Já jsem s tím svým spokojená a nepotřebuju ho skrývat. A hlavně se takhle líbím i manželovi, což je nejdůležitější," míní zpěvačka, která se po pěti letech opět odhodlala k hudební novince. "V pondělí začínáme točit klip, tak už se teď moc těším," svěřila. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků