Veronika Kubařová (34 let)
herečka

Bulvární status: Září nejen na prknech Dejvického divadla. Autor: veš


Veronika Khek Kubařová po semifinálovém přenose zapózovala s maminkou.

Veronika Khek Kubařová po semifinálovém přenose zapózovala s maminkou. Profimedia.cz

Nejen manžel. Veronice Kubařové drží ve StarDance palce i maminka, které jako by herečka z oka vypadla

Manžel Veroniky Kubařové (34), režisér Pavel Khek, byl na téměř každém kole StarDance. Ale není jediný z příbuzenstva, který herečce chodí fandit. Na předposledním večeru, během kterého se Kubařová protančila do finále televizní show, jí přímo v publiku držela palce také maminka.

Veronika Khek Kubařová se protančila do finále StarDance.

Super.cz

Příbuzenstvo a přátelé soutěžících ostatně tvoří značnou část diváků. V průběhu desáté řady tak diváci mohli zahlédnout rodiče Gabriely Koukalové (32) nebo mámu i tátu Kovyho, manželku a dcery Miroslava Hanuše (58), také manželka dalšího z finalistů Matouše Rumla (36) je pravidelnou divačkou a v publiku opakovaně zasedá i maminka Jakuba Vágnera (39).

S podporou a účastí nejbližších se tak nějak počítá, proto se absence hlavně partnerů stává předmětem různých spekulací a dohadů. Jako letos v případě Gabriely a Petra Koukalových. Badmintonista prý nechodil z pověrčivosti - když chyběl jednou a jeho žena postoupila, tak pro jistotu na přímé přenosy nechodil ani příště, aby ji neznervózňoval. Každý má zkrátka jinou taktiku. Pavel Khek, jak uvedla Veronika, například chodí běhat kolem výstaviště a prostor „začarovává“.

Vše o Veronice Khek Kubařové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků