Veronika Kašáková (32 let)
Modelka, zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové

Bulvární status: Prošla dětským domovem a nyní pomáhá dětem se stejným osudem. Autor: ls


Veronika Kašáková před pár dny oznámila těhotenství. S partnerem Milanem čekají prvního potomka.

Veronika Kašáková před pár dny oznámila těhotenství. S partnerem Milanem čekají prvního potomka. Foto: instagram V. Kašákové

Připravte se na dojetí: Takto Veronika Kašáková partnerovi oznámila, že je těhotná

Veronika Kašáková (32) a její partner Milan čekají prvního společného potomka. Modelka to před pár dny oznámila na sociální síti. Nyní svěřila, jak radostnou zprávu partnerovi řekla, a také jestli pomýšlejí na svatbu.

Zprávu Veronika svému příteli oznámila asi ve čtvrtém týdnu těhotenství. A než tak učinila, udělala mu večeři. „Připadalo mi, že ta vajíčka jí 36 hodin. Čekala jsem, až i dopije,“ usmívá se při vzpomínce.

„Přinesl mi ten den dárek, a tak jsem mu řekla, že mám pro něj taky malý dáreček a vytáhla z kapsy těhotenský test. Plakala jsem a řekla mu, že bude táta. Objal mě pevně na několik minut a pak chtěl hned volat kamarádům,“ smála se Kašáková.

ČTĚTE TAKÉ: Miss z děcáku ukázala v 6. měsíci těhotenské bříško! Přibrala jen 3 kila

Fanoušky velmi zajímá to, zda s partnerem plánují svatbu. „Měli jsme mít svatbu letos, ještě ‚netěhotný‘. Korona a můj stav tomu chtěly jinak a nyní svatba není na pořadu dne,“ svěřila Veronika s tím, že veselku si chtějí užít, až dítě trochu povyroste. „Až bude naše malé srdce o trošku méně malé,“ napsala Veronika. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků