Veronika Freimanová (67 let)
herečka

Bulvární status: Když ji opustil nevěrný režisér, našla si architekta. Autor: veš


Eva Burešová

Eva Burešová Michaela Feuereislová

Fanoušci Slunečné nemusí smutnit: Eva Burešová a další oblíbené tváře míří do nového seriálu!

Prima začala natáčet nový seriál. Televize přišla s projektem, který dostal pracovní název ZOO a bude se z části odehrávat v prostředí Safari Parku Dvůr Králové. A fanoušci Slunečné nemusí smutnit, o hlavní hrdinku Evu Burešovou (29) alias Týnu Popelkovou, i mnoho dalších herců, nepřijdou.

V hlavní roli připravovaného seriálu se představí herečka Michaela Pecháčková, která ztvární dědičku rodinné firmy Sidonii Annu Novotnou, kterou by rodiče nejraději viděli studovat prestižní školu v Americe, ona se ale rozhodne pracovat jako ošetřovatelka v ZOO, o čemž movitá rodina nemá tušení. Její nejlepší kamarádku Viktorii Viki Janečkovou si zahraje Burešová.

Do Varů dorazila i Eva Burešová se svojí láskou: Takhle jim to s Přemkem Forejtem seklo na kolonádě

Kromě dvou hlavních postav se v novém projektu objeví i tváře ze seriálu Sestřičky, například David Gránský (30) nebo Sabina Laurinová (50), jejíž smrt v seriálu z nemocničního prostředí nemohli fanoušci skousnout.

Do role babičky hlavní hrdinky obsadili scénáristé herečku Janu Švandovou (75), která ve svém věku vypadá stále tak mladistvě, že jí maskéři přidali roky šedivou parukou. Seriál bude plný známých tváří, diváci se mohou dále těšit na Pavlu Tomicovou (60), Veroniku Freimanovou (67), Marka Taclíka (49), Štěpána Benoniho (38), Boba Klepla (64), Vandu Hybnerovou (54) nebo Terezu Brodskou (54). 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků