Vanda Hybnerová (53 let)
herečka

Bulvární status: Uvidíme ji v seriálu Krejzovi Autor: ac


Hanka Vagnerová, Vanda Hybnerová, Petra Nesvačilová bez násnosů šminek.

Hanka Vagnerová, Vanda Hybnerová, Petra Nesvačilová bez násnosů šminek. Foto: Sněží!

Takhle vypadají bez příkras: V novém českém filmu se hned tři známé české herečky objeví bez šminek

Generační situační komedie o opravdových ženách! Tak označují tvůrci nový český film režisérky Kristiny Nedvědové Sněží!, v němž hereckou příležitost dostalo hned několik českých hereček. Hlavní role dvou sester si zahrají Petra Nesvačilová (36) a Hanka Vagnerová (38). V dalších rolích se objeví například Vanda Hybnerová (53) a Alena Mihulová (56).

„Moje hrdinka Tereza se po životních peripetiích vrací domů, aby si dala soukromý život do pořádku. Namísto toho, aby se zastavila a vydechla, začne napravovat ostatní členy rodiny. Sněží! je film o nevratných životních změnách, proti kterým nelze bojovat,“ řekla Super.cz Petra Nesvačilová.

Film Sněží! se natáčel během prázdnin na Křivoklátsku a v jižních Čechách. Dotáčet se bude ještě na podzim. Podle Petry Nesvačilové, jejímž reálným životním příběhem byla inspirována jedna z postav filmu, půjde o zcela výjimečnou záležitost. „Svou poetikou a vizuálním ztvárněním vyplňuje tenhle film dlouhodobou mezeru v ženských tématech české kinematografie,“ dodává herečka. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků