Valérie Zawadská (62 let)
herečka

Bulvární status: Nestíhá se zastavit, stále učí a učí... Autor: ank


Valérie Zawadská

Valérie Zawadská Herminapress

Nejznámější česká dabérka změnila image kvůli roli v Ordinaci: Takhle bude vypadat

Valérie Zawadská (62) před několika měsíci radikálně změnila barvu vlasů a také účes kvůli roli ďábla v divadelní komedii scenáristy a režiséra Karla Janáka Stvoření světa – bez cenzury. Teď si vlasy pro změnu nechala trochu více ztmavit, zkrátit a natupírovat. A opět kvůli roli, tentokrát ne v divadle, ale v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě.

„Hraji kamioňačku, nebo lépe řečeno majitelku speditérské firmy, což kvůli mým zákazníkům a personálu vyžaduje i jiný účes, než byl ten ďábelský. S kadeřníkem Martinem jsme proto nějakou dobu hledali barvu, která by odpovídala a hodila se k té paní šéfové. Samozřejmě se musela zamlouvat i mně osobně. Podle smlouvy totiž nebudu moci příští měsíce kvůli natáčení měnit odstíny a délku vlasů, jak se mi zlíbí. No, hledali jsme, hledali a našli. Já jsem tedy spokojena. S barvou a příjemnou letní délkou svého porostu,“ s úsměvem vysvětlila herečka.

Být šéfkou speditérské firmy ovšem předpokládá, že ona dáma musí dokázat pořádně cvičit se zaměstnanci. Navíc je to přeci jen více mužská záležitost řídit pořádnou obludu na kolech, než ji svěřit do křehkých rukou dam.

„To je pravda. Já jsem se těšila, že to bude ženská od rány, která dokáže s personálem cvičit, a to se mi splnilo. Ovšem na druhou stranu je to i citlivá duše. Nebudu nic prozrazovat, ale tahle postava je velice zajímavá, protože si užije dost komických, ale i tragikomických situací. Točilo se už několik scén v kamiónu i před ním, ale za volant bych si já nikdy nesedla. Naštěstí to na mně ani nikdo nechtěl. Rozdělovat práci, to ano, to mi jde, řídit kamión nikdy,“ uzavřela Zawadská. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek